Udruženje PLUS na Sajmu obrazovanja u Sarajevu

U Sarajevu je 28.10.2016. održan prvi Sajam obrazovanja u organizaciji Step by Step-a. Želja za unapređenjem obrazovanja okupila je veliki broj sjajnih izlagača iz NVO sektora iz BiH i regije: Unicef, Save the Children, Spajalica, Mozaik, SHL, Narko NE, ProMente, Fond otvoreno društvo i dr.

Na Sajmu se Udruženje za Kreativno učenje PLUS predstavilo svojim najznačajnijim projektom Vaša(r) ideja. Naš štand, kao i projekcija promotivnog filma, privukla je veliku pažnju posjetilaca i drugih izlagača.

Posebno nam je drago što su među posjetiocima, pored velikog broja nastavnika, na Sajmu bili predstavnici PPZ-a i ministarstava većine kantona u FBiH, Vijeća roditelja i srednjoškolci. Štand Udruženja Plus je za sve njih bilo interesantno mjesto na šta smo posebno ponosni, a već je dogovorena i saradnja za budućnost.

Veliko hvala organizatorima na prepoznavanju naših kvaliteta i ukazanom povjerenju. Sigurni smo da ćemo u budućnosti i opravdati ga.