Obavještenje: Od subote "Vaša(r) ideja" i na FTV-u

Dragi prijatelji Udruženja PLUS,

zadovoljstvo nam je obavijestiti vas da ćete sva predavanja sa konferencija Vaša(r) ideja 2013. moći pogledati u okviru programske sheme JU Radio-televizije Federacije Bosne i Hercegovine.

Prvo i premijerno emitovanje predavanja sa IV konferencije moći ćete pogledati već u subotu, 08.02.2014. u 10:05h, ali i svake naredne subote. Reprize predavanja bit će emitovane srijedom u kasnim noćnim terminima.

Saradnja između FTV-a i Udruženja za kreativno učenje PLUS ostvarena je tokom decembra 2013. i podrazumijeva emitovanje ciklusa od šesnaest emisija Vaša(r) ideja.

Podsjećamo, projekt Vaša(r) ideja je iz oblasti obrazovanja – cjeloživotno učenje, a cilj projekta je omogućiti besplatno dodatno obrazovanje za sve, naročito mlade. Dakle, jedan predavač, dvadesetak minuta i vrlo zahtijevan posao: ponukati javnost na kritičko djelovanje i preuzimanje odgovornosti za vlastitu budućnost jesu neki od zahtijeva koje smo postavili pred pomno odabrane stručnjake.

Iskreno se nadamo da ćete uživati u emisijama a sve komentare, prijedloge i sugestije možete poslati na našu mail adresu: udruzenje.plus@yahoo.com