Valentina Mindoljević: Važnost vannastavnih aktivnosti i društveno korisnog rada u obrazovanju

Valentina Mindoljević, rođena je 13. 11. 1970. u Splitu. Srednju školu matematičko-informatičkog smjera završila je u Trogiru. Studij inžinjerske fizike u Zagrebu privremeno prekinula tokom rata i volontira u organizaciji Suncokret koja je organizirala psiho-socijalnu pomoć za izbjeglice širom Hrvatske. Na početku 1995. godine isto tako kao volonter dolazi u Mostar gdje je nakon rata završila studij i nastavila raditi kao profesor matematike i fizike u srednjoj školi. Od 2006. radi u Koledžu ujedinjenog svijeta u Mostaru, a od 2010. je ravnateljica Koledža.

TEMA predavanja na konferenciji: Važnost vannastavnih aktivnosti i društveno korisnog rada u obrazovanju.